Болить голова через кондиціонера

Болить голова
Болить голова

В даний час часто надходять скарги на головні болі і мігрені від кондиціонера. Чи може це бути правдою? Відповідь –так, через кондиціонер і його шум буває болить голова. Взагалі кондиціонер встановлюється в приміщенні, де немає можливості провітрювати, він створює власний мікроклімат кімнати.

Через що може боліти голова? Наприклад, якщо неправильно розрахована потужність кондиціонера для приміщення. Якщо кондиціонер слабкий, то часто включається вентилятор всередині нього, тому створюється протяг і можна легко застудитися або навіть отримати менінгіт. Тобто застуда від кондиціонера – перша причина головного болю.

Друга причина, чому болить голова – занадто низька вологість повітря за встановленого кондиціонера. При роботі кондиціонера повітря осушується, ганяється по приміщенню. Сухе повітря яке постійно рухається дуже негативно позначається на організмі, тому болить голова. При установці цього приладу варто серйозно подумати і про зволожувачі повітря. При використанні зволожувача повітря також можна контролювати температуру в приміщенні, але при цьому підтримувати комфортний рівень вологи в повітрі.

Скорочення іонів в повітрі. Насправді це досить складний процес, але говорячи простою мовою, використання кондиціонера скорочує кількість іонів в повітрі, які блокують багато алергенів, вбивають шкідливі для людського організму бактерії і віруси. Внаслідок цього людина погано себе почуває, болить голова і може з’явитися нудота.

Ще одна причина – забруднення кондиціонера. Багато сучасних кондиціонерів не здійснюють забір свіжого повітря, а просто циркулюють повітря по приміщенню.Через це фільтри засмічуються. Так може поширюватися інфекція.

Болить голова через міський шум

Болить голова через міський шум
Болить голова через міський шум

Голова часто болить через шум. Напевно, кожна людина хоч раз відчувала, що болить голова через частий і гучний шум. При постійному шумовому впливі на організм порушується робота нервової системи, з’являється мігрень, болить і паморочиться голова. що таке шум? Шум – звукові хвилі, які активно впливають на організм людини. Зазвичай від шуму не відчувається багато шкоди, але через  тривалий шум спочатку з’являється втома, далі може з’явитися запаморочення. Іноді через шум з’являється нудота і блювота. Щоденний і регулярний підвищений шумовий фон негативно впливає на головний мозок, нервову систему, тонус м’язів і навіть впливає на настрій. З’являються нервові розлади і стреси, можливо розвиток хронічних захворювань.

Болить голова через різні запахи

Болить голова через різні запахи
Болить голова через різні запахи

Також голова болить іноді через різкі запахи. Наприклад, від яких? Голова може боліти через запах меду, квітів. Особливо якщо від меду або квітів проявляється алергія, то виникають неприємні відчуття. Також головний біль проявляється в деяких випадках застосування меду всередину. Це пояснюється непереносимістю меду організмом або частим вживанням меду. Від квітів у приміщенні або навіть ароматів, зроблених на основі квітів, може виникати головний біль. З квітів робляться багато ароматів, але якщо є непереносимість, то краще від них відмовитися.

Головний біль від пересипу і поганих думок

Головний біль від поганих думок
Головний біль від поганих думок

Найчастіше голова у людини болить через пересипу, а також неправильної подушки. Це можна пояснити тим, що від пересипу мозок втомлюється і трохи запалюється, так і викликає головний біль. Через пересип також можуть виникнути деякі проблеми, наприклад, мішки під очима або зміна артеріального тиску. Подушки теж бувають якісні і неякісні. Є спеціальні подушки, виготовлені з особливого синтепону. Такі подушки гіпоалергенні. Через пухові подушки може виникнути алергія, і з’явиться головний біль. Розташування подушки теж грає свою роль. Подушки не повинні лежати під кутом більше 20 градусів. Через це може з’явитися остеохондроз. А в деяких випадках варто взагалі відмовитися від використання подушки.

Іноді голова болить просто через різні думки. Коли людина думає, мозок активно працює і перевіряє величезну кількість інформації. Так що, можна сказати, що часто голова болить саме через думки.

Може боліти голова від шапки?

Може боліти голова від шапки
Може боліти голова від шапки

Відповідь не завжди можна дати однозначну. Наприклад, якщо чоловік довго ходив у шапці, то судини можуть стискати і з’являється втома і біль. Але, якщо ходити без шапки, то запросто можна отримати менінгіт і від цього, звичайно, голова болітиме точно. Від шапки також можливий головний біль, якщо вона зроблена, наприклад, з вовни, а у людини алергія на неї. Ось тоді можна сказати точно, що алергія і як наслідок головний біль з’явилися від шапки.

Головний біль через розширення судин

Головний біль через розширення судин
Головний біль через розширення судин

Коли судини різко розширюються, наприклад, при використанні куранти, змінюється і тиск людини. Тому з’являється біль і іноді мігрень. Від куранти може боліти голова, якщо є індивідуальна непереносимість препарату, тоді краще відмовитися від його вживання. Побічні властивості куранти також можуть бути причиною головного болю. При вагітності застосування куранти також може бути небезпечним, тому потрібно проконсультуватися з лікарем.

Головний біль від телефону

Головний біль від телефону
Головний біль від телефону

Часто голова болить від частого використання мобільного телефону. Екран телефону видає шкідливий для організму випромінювання, що призводить до дискомфорту. Від телефону також можуть йти небезпечні радіохвилі. Для акумуляторів телефону використовують кадмій – дуже шкідливий метал. Через телефону порушується біополе людини. Використання телефону значно послаблює імунітет. При виготовленні телефону і акумуляторів теж виділяється чимало шкідливих речовин, через які болить голова.

Може боліти голова від окулярів і лінз?

 болить голова від окулярів і лінз
болить голова від окулярів і лінз

При неправильному підборі окулярів або лінз може початися головний біль. Основна функція лінз або окулярів – правильна фокусування очей. Також може захворіти голова при використанні окулярів і лінз людиною з нормальним зором. Також види окулярів і лінз теж бувають різні. Наприклад, для далекозорих та короткозорих. Вибір окулярів і лінз повинен строго відповідати відхилення в зорі. Купівля окулярів і лінз повинна бути усвідомленою і тільки після консультації з лікарем, так як в деяких випадках неправильно вибраних окулярів або лінз зір падає ще сильніше.

Головний біль від прийому води

Головний біль від прийому води
Головний біль від прийому води

Чи буває таке, що від звичайної води може боліти голова? Так, буває і частіше в двох випадках. Перший – це коли вода потрапила неочищена і містить в собі багато небезпечних мікроелементів. Від вживання такої води може боліти голова, і може з’явитися ротовірусна інфекція. Від такої води можуть боліти нирки, печінка і взагалі всі внутрішні органи. Другий випадок – вживання занадто великої кількості води за один раз. Якщо випити відразу більше 5 літрів води, то вона починає виливатися в головний мозок. Від такої кількості води в мозку, з’являється пухлина. Тобто навіть через просту воду може сильно боліти голова, а також цілком можливий летальний результат.

При будь-якому головному болі, навіть неважливо чим вона викликана, кращим рішенням буде звернутися до фахівця і вислухати всі його рекомендації.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *