Болить голова після всього, що ви робите або не робите? Визначте причини та вилікуєтеся за допомогою природи!

Зміст

 • 1 Заболіла голова? Чому?
 • 2 Чому болить голова після…?
 • 3 Поділ головного болю
 • 4 Кластерна цефалгия
  • 4.1 Причини кластерної цефалгії
  • 4.2 Ознаки кластерної цефалгії
  • 4.3 Рішення
  • 4.4 Допомогу від природи
 • 5 Мігрень
  • 5.1 Причини мігрені
  • 5.2 Ознаки мігрені
  • 5.3 Рішення
  • 5.4 Допомогу від природи
 • 6 Тензионная цефалгия
  • 6.1 Причини тензиионной цефалгії
  • 6.2 Ознаки тензионной цефалгії
  • 6.3 Рішення
  • 6.4 Допомогу від природи
 • 7 Сила природи проти головного болю
  • 7.1 Трав’яний чай з ялівцю
  • 7.2 Лід або холодний компрес на голову
  • 7.3 Масаж голови
  • 7.4 Відпочинок, достатня кількість сну
  • 7.5 Ходьба
  • 7.6 Обмежте продукти і алкоголь
  • 7.7 Регулярне і глибоке дихання
  • 7.8 Інгаляція ефірних масел

Заболіла голова? Чому?

Болит голова после всего, что делаете или не делаете? Определите причины и вылечитесь при помощи природы!

Головний біль є дуже неприємним відчуттям дискомфорту. Цефалгия може проявлятися в різних частинах голови (у верхній частині, на скронях, шиї…). Причини больових відчуттів можуть бути найрізноманітнішими: у кого-то після солярію болить голова, у кого-то – після миття голови, в інших болить голова після відвідування церкви… найцікавіші випадки представлені явищами, коли у жінок після ботокса болить голова (багато жінок, які перенесли цю процедуру, скаржаться на дискомфорт) або після перенесення ембріонів (перенесення ембріона є вкрай рідкісною причиною цефалгії, тим не менш, вона існує).

Довгострокова головний біль здатна різко знизити якість життя людини і її продуктивність, будь то на роботі, школі або вдома. Больові відчуття завжди мають причину. Вони не з’являються просто так, від нудьги».

Дуже важливо знати, принаймні, основні причини цефалгії, завдяки чому ви зможете уникнути цієї неприємної болю без лікарського втручання. З іншого боку, якщо головні болі є надзвичайно інтенсивними, регулярними і обмежують вас у повсякденному житті, то, звичайно, звернутися до лікаря необхідно, він діагностує першопричину недуги і призначить належне лікування. Головними болями страждає до 20% жінок та 10% чоловіків у всьому світі. Ці цифри не такі малі, як може здатися, тому читайте далі, щоб дізнатися більше.

Чому болить голова після…?

Болит голова после всего, что делаете или не делаете? Определите причины и вылечитесь при помощи природы!

Головний біль виникає в результаті змін всередині організму або внаслідок впливу навколишнього середовища, які не є нормальними для тіла. Поява болю може бути первинним (зміни у структурі головного мозку) і вторинними (погодні зміни, захворювання, інфекції, тиск, стрес, ліки, продукти харчування (часто після солодкого болить голова) та інших факторів). Відповідей на запитання, чому виникають головні болі, багато, але якщо ваша цефалгия нестерпна, зверніться до лікаря, щоб визначити точне походження больових відчуттів і підібрати правильне лікування. Якщо болючість не є серйозною і не носять обмежувальний характер, також можна спробувати альтернативні методи лікування.

Поділ головного болю

Кластерна цефалгия

Болит голова после всего, что делаете или не делаете? Определите причины и вылечитесь при помощи природы!

Це – сама сильна і найнеприємніша головний біль. Вона частіше виникає у чоловіків, ніж у жінок.

Причини кластерної цефалгії

Причини, чому виникає ця біль, не визначена з наукової точки зору, але, ймовірно, тригером є більш висока інтенсивністю думки і, можливо, стрес.

Ознаки кластерної цефалгії

Важка і інтенсивна болючість навколо очей або в очах, закладеність носа або порушення зору, сльозотеча.

Рішення

Самий ідеальний варіант, як полегшити приступ – лягти, розслабитися, закрити очі і вдатися релаксації, поки не стихне біль. Больові відчуття можуть тривати, як кілька хвилин, так і протягом декількох годин.

Допомогу від природи

Якщо у вас є можливість, зробіть гарячу ванну, використавши для її приготування будь-ефірна олія з заспокійливим ефектом. Або приготуйте трав’яний чай з медом.

Мігрень

Болит голова после всего, что делаете или не делаете? Определите причины и вылечитесь при помощи природы!

Це – напади головного болю, які поступово посилюються. Цей тип захворювання впливає більше на жінок, ніж на чоловіків.

Причини мігрені

Основною причиною виникнення мігрені може бути стрес, вичерпання сил або тривале занепокоєння. У деяких людей напад виникає від солодкого.

Ознаки мігрені

Мігрень проявляється найчастіше сильним головним болем або нудотою, чутливістю до світла. Мігрень проявляється болючими відчуттями позаду очей або на цілій половині голови.

Рішення

Якщо є можливість, спробуйте прилягти, закрийте очі і повністю «выключитесь». Не включайте музику або телевізор, відпочивайте в тиші, болючість має ослабнути. Тим не менше, якщо ви сприйнятливі до нападів часто, тобто кілька разів на місяць, доцільно проконсультуватися з лікарем.

Допомогу від природи

Якщо не присутній нудота, можна приготувати трав’яний чай з медом. У разі, якщо ви знаходитесь вдома, приготуйте теплу ванну або запаліть аромалампу з будь-яким ефірним маслом.

Тензионная цефалгия

Болит голова после всего, что делаете или не делаете? Определите причины и вылечитесь при помощи природы!

Це – найбільш поширений тип головного болю. Недуга, в основному, зачіпає людей, провідних сидячий спосіб життя.

Причини тензиионной цефалгії

Основна причина полягає в розтягуванні або скороченні м’язів у шийному відділі хребта, шиї або голови внаслідок різних видів діяльності (сидяча робота, водіння автомобіля…).

Ознаки тензионной цефалгії

Найчастіше больові відчуття поширюються на шийний відділ хребта вгору, але також може бути порушена одна сторона (іноді дві) на тімені.

Рішення

Змінити сидячу роботу ви, ймовірно, не зможете, але сьогодні в Інтернеті можна знайти різні вправи на розтягування і зміцнення шийного відділу хребта.

Допомогу від природи

При нападі болю постарайтеся розслабитися, насолодитися чаєм, біль має вщухнути.

Сила природи проти головного болю

Трав’яний чай з ялівцю

Жменя ягід ялівцю насипте в чашку і залийте окропом, залиште протягом 10 хвилин настоюватися, і пийте теплим. Втамувати біль допомагає і ромашка, звіробій, липа, імбир, гібіскус, лаванда, гінгко білоба або базилік. Крім того, можна зробити настоянку з кори верби, яка також дуже ефективно знімає біль.

Лід або холодний компрес на голову

Болит голова после всего, что делаете или не делаете? Определите причины и вылечитесь при помощи природы!

Компрес зробити легко.

Спосіб №1. Загорніть кубики льоду в рушник і прикладіть на болюче місце на голові.

Спосіб №2. Змочіть рушник у холодній воді, оберніть його навколо голови і міняйте, приблизно, кожні півгодини або, коли рушник стане теплим.

Масаж голови

Сядьте в крісло, розслабтеся і забезпечте приємну (медитаційні музика) і темну атмосферу (у випадку, якщо вам заважає світло). Великими пальцями натисніть на віскі, злегка утримуйте тиск протягом 1 хвилини, відпустіть. Повторіть кілька разів в день.

Відпочинок, достатня кількість сну

Достаток сну, принаймні, сім годин в день, що є нормою для дорослої людини. Зверніть увагу на сон, щоб бути добре відпочили. Протягом дня спробуйте мінімізувати можливу напругу. Принаймні, один раз в місяць побалуйте себе масажем або іншим способом, здатним розслабити тіло.

Ходьба

Болит голова после всего, что делаете или не делаете? Определите причины и вылечитесь при помощи природы!

Ходьба є найбільш природним рухом тіла. Вона не обтяжує суглоби, спалює енергію, зміцнює м’язи, а головне, при ній ви зможете відпочити. Краще всього здійснювати піші прогулянки в лісі або в парку, коли будуть радіти не тільки м’язи, але й думки.

Обмежте продукти і алкоголь

Якщо ви знаєте, які продукти викликають вашу головний біль, намагайтеся уникати їх споживання або, принаймні, максимально обмежте. Вивчайте інформацію на упаковках харчових продуктів і переконайтеся, чи вони не містять речовин, які ваш організм відмовляється приймати.

Невелика кількість алкоголю час від часу не є для тіла великим навантаженням, організм справляється з ним без найменшої помилки. Але необхідно стежити за щоденним вживанням алкоголю або прийомом його великих доз. Це – великий шок для тіла, після чого він відновлює своє здорове стан протягом декількох днів. Організм перевантажений і його функції обмежені. Таким чином, всього в міру!

Регулярне і глибоке дихання

Болит голова после всего, что делаете или не делаете? Определите причины и вылечитесь при помощи природы!

Якщо у вас є можливість, протягом дня знайдіть тихе місце, де зможете закрити очі, розслабитися і зосередитися на своєму диханні. Зробіть глибокий вдих, затримайте повітря, зробіть глибокий видих. Повторюй ті ці дихальні вправи протягом, принаймні, двох хвилин. Зосередьтеся на диханні. Ця вправа допоможе вам сконцентруватися і забезпечить релаксацію всього тіла.

Інгаляція ефірних масел

Якщо у вас є домашня аромалампа, ви також можете спробувати цей метод. Запаліть лампу, закрийте очі і думайте тільки про своєму диханні і хороше здоров’я. Розслабтеся і на деякий час «вимкніть» думки, це допоможе не тільки тілу, але й психіці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *