Голова паморочиться але (не) болить – у чому причина?

Голова кружится но (не) болит – в чём причина?

Запаморочення є досить поширеним явищем. Але, якщо воно супроводжується такими симптомами, як сильна втома, слабкість, підвищена температура, то на це слід звернути підвищену увагу. Іноді голова йде обертом, але не болить, іноді запаморочення супроводжується цефалгією. У такому разі вертиго може сигналізувати про присутність більш серйозною первинної хвороби.

Зміст

 • 1 Голова паморочиться, але (не) болить, втома, переднепритомний стан — ви, випадково, не страждаєте анемією?
 • 2 Головні болі паморочиться голова – як виявити анемію?
 • 3 Голова крутиться, але не болить – чому виникає анемія?
 • 4 Як боротися із захворюванням?
 • 5 Перспективи – хороші
 • 6 Зачіпає найбільш продуктивну групу населення
 • 7 Апатія і проблеми зі здоров’ям
 • 8 Гормональні коливання у жінок
 • 9 Компенсація релаксацією
 • 10 Недуга, пов’язаний з робочим вигорянням
 • 11 Тривале лікування
 • 12 Висновок

Голова паморочиться, але (не) болить, втома, переднепритомний стан — ви, випадково, не страждаєте анемією?

Голова кружится но (не) болит – в чём причина?

Анемія… Захворювання, яке проявляється в тілі зменшеною кількістю кров’яних клітин, а також зниженням кількості білка – гемоглобіну. Гемоглобін незамінний для людського організму. Він містить залізо, яке необхідне для переносу кисню в легені і всі тканини організму, де він вивільняється з гемоглобіну. Внаслідок нестачі цього цінного барвника відбувається «хаос» в людському тілі.

Від цієї проблеми, яка забезпечує відчуття слабкості і переднепритомний стан, може постраждати не тільки доросла людина, але і дитина (причому, діти зачіпаються, незалежно від статі, як дівчинка, так і хлопчик в рівній мірі).

Головні болі паморочиться голова – як виявити анемію?

Голова кружится но (не) болит – в чём причина?

Анемією може бути чітко діагностована тільки шляхом аналізу крові, при якому визначається рівень гемоглобіну на літр крові. Якщо значення менше 130 г, то йдеться про стан, яке відоме, як анемія.

Неприємна анемія не залишається без супутніх симптомів, які періодично проявляються. До них відносяться наступні прояви:

 • Відчуття втоми
 • Вже згадане переднепритомний стан (запаморочення, голова не обов’язково повинна хворіти).
 • Задишка.
 • Відчуття слабкості.
 • Депресія.
 • Втрата енергії.
 • Сонливість.
 • Той, хто страждав/страждає анемією, може підтвердити, що захворювання часто починає крутити головою, особливо при зміні положення з положення лежачи/сидячи в позиції стоячи. Нерідко голова паморочиться але не болить. Звичайним явищем при цій хворобі є збільшення частоти пульсу, серцебиття, втрата апетиту і подальша втрата ваги. При відсутності лікування хронічна анемія може мати ще більш згубні наслідки.

  Захворювання характерно своїм проявом, особливо восени та навесні, коли має місце відчуття сезонної депресії.

  Голова крутиться, але не болить – чому виникає анемія?

  Голова кружится но (не) болит – в чём причина?

  Супутні симптоми захворювання не є приємним явищем, тому важливо виявити причини анемії. Причин дуже багато, і вони, дійсно, різноманітні. Анемію може заподіяти і сама людина, а точніше, відсутність споживання продуктів, багатих залізом. Якщо має місце недостатнє споживання заліза, «разбаленное» надмірною фізичною активністю, виникає проблема. За втрату червоних кров’яних клітин, гемоглобіну і, таким чином, заліза може нести відповідальність велика втрата крові. Анемія, таким чином, може торкнутися жінок, які мають проблеми з надмірною кровотечею під час менструального циклу. Захворювання є спадковим. Також може бути частиною різних інфекційних захворювань, раку, а також наркотичної залежності.

  Як боротися із захворюванням?

  Голова кружится но (не) болит – в чём причина?

  Якщо лікар діагностує анемію, приготуйтеся до тривалої терапії. Виконуйте рекомендації експерта і слідуйте їм до останньої крапки. Ваш лікар, швидше за все, припише залізо в таблетках. Його використання не недооцінюйте і зверніть увагу на те, що це – не вітамін, короткочасна відсутність якого ви не відчуєте.

  На додаток до лікарських препаратів включіть в свій раціон буряк. Кількість заліза, яке містить в ній, може швидко забезпечити повернення втраченої енергії. Робіть з неї сік або салати. Вам не подобається? Несмачно? Тіштеся тим, що на додаток до високого вмісту заліза, яке вам так необхідно, цей овоч має детоксикаційні та омолоджуючу дію. Пам’ятайте про споживання буряка, особливо в ті дні, коли рівень заліза падає природним шляхом.

  Однак, не тільки буряк є засобом, здатним допомогти вам боротися з анемією. Аналогічним ефектом володіє чорниця. Якщо вам дозволяють географічні широти, споживайте її сирою, в якості альтернативи зверніть увагу на чорничний сік і варення.

  Багатим джерелом заліза є також бобові культури і насіння. Тому, час від часу побалуйте себе смачним фасолевым супом, а щодня, щонайменше, десяти мигдалевими горіхами.

  Не можна не згадати і м’ясо, яке є багатим джерелом заліза. Таким чином, іноді не полінуйтеся приготувати суп з яловичини. Саме цей вид м’яса найбільш багатий залізом.

  Перспективи хороші

  Голова кружится но (не) болит – в чём причина?

  Не хвилюйтеся. При дисциплінованого поводження ви зможете подолати анемію. Навіть після відміни препаратів, проте, не забувайте про достатньому споживанні продуктів з високим вмістом заліза. Якщо голова паморочиться, але не болить, прийом заліза повинен полегшити стан.

  Остерігайтеся хронічної втоми: вона не має нічого спільного з лінню, і здатна відібрати інтерес до життя! Ви вже протягом деякого часу помічаєте апатичний стан? Вам нічого не хочеться? Ви відкладаєте виконання будь-яких зобов’язань, у вас болить і/або паморочиться голова, виникає бажання весь день не вставати з ліжка? Якщо такий стан зберігається протягом тривалого часу, причина, звичайно, не в вашої ліні. Винуватцем може бути синдром хронічної втоми.

  Зачіпає найбільш продуктивну групу населення

  Голова кружится но (не) болит – в чём причина?

  Сигналом тривоги повинно стати стан, коли втома зберігається протягом більше шести місяців. Хронічна втома не може бути недооцінена, тому, що в довгостроковій перспективі може призвести до інших, набагато більш серйозних захворювань. Вона також може бути одним із симптомів інших проблем зі здоров’ям. Найбільш часто розлад зачіпає найбільш продуктивну групу населення у віці 20-40 років.

  На другому місці знаходиться вікова група після 65 років, коли люди вже виходять на пенсію, і проявляються наслідки попередніх трудових зусиль. Офіційно не зареєстровано велику кількість пацієнтів з цим захворюванням. Але реальність є набагато гіршою, тому, що багато людей борються з хронічною втомою несвідомо, і постійно перенапружуються, або ж лікарі не хочуть визнавати ці проблеми, оскільки мова йде лише про суб’єктивні відчуття, і шукає інші причини.

  Апатія і проблеми зі здоров’ям

  Голова кружится но (не) болит – в чём причина?

  Насамперед, хронічна втома проявляється в психологічному плані. Людина стає зовсім байдужою, йому нічого не хочеться робити, що кожне нове завдання здається йому більше сил. Він перестає цікавитися речами, які раніше викликали радість. До цього додаються послідовно і інші проблеми зі здоров’ям. Тривожним сигналом є злегка підвищена температура.

  Тіло з часом звикає до такого стану, і перестає так бурхливо на нього реагувати, що, як правило, є небезпечним явищем. Проблеми виникають з лімфовузлами, частими простудними захворюваннями, ослабленням імунітету і іноді незрозумілою болем. Іноді синдром хронічної втоми відображається за допомогою проблем з травленням. Може приєднатися озноб і розлади сну. Хронічна втома позначається на вазі тіла. В той час, як деякі люди втрачають вагу, інші – його набирають.

  Гормональні коливання у жінок

  Голова кружится но (не) болит – в чём причина?

  Основні причини включають в себе, головним чином, довготермінову перевантаження тіла. Важку роботу людина може спокійно виконувати навіть протягом декількох років. Але потім раптом тіло припиняє свою звичайну функціональність, і виникає синдром хронічної втоми. До цього стану, однак, можуть привести і ривки, як розумові і фізичні. Якщо ви не виділіть час на відновлення, організм не може регенеруватися в довгостроковій перспективі.

  У жінок до хронічної втоми можуть привести і гормональні коливання. Проблема виникає або після початку прийому контрацепції, її заміни, внаслідок використання іншої гормональної терапії, можливо, при лікуванні психічних і шкірних проблем. Якщо організм не в змозі утримати баланс, він реагує таким чином.

  Компенсація релаксацією

  Голова кружится но (не) болит – в чём причина?

  Коли ви почнете відчувати тиск, необхідно звернути на це увагу. Необхідно навчитися розслаблятися і компенсувати важку роботу достатнім відпочинком. Він полягає не тільки у сні або «лінивому» періоді. Ви також можете насолодитися активним відпочинком, який також допомагає перемогти стрес. Дуже важливим моментом є вміння говорити «ні». Іноді доцільно розділити обов’язки з іншими колегами, відступивши на задній план. Тому, що, хоча ви зможете швидко піднятися вгору по кар’єрних сходах, за станом здоров’я там довго не затримається.

  Недуга, пов’язаний з робочим вигорянням

  Голова кружится но (не) болит – в чём причина?

  Хронічна втома часто вражає людей з творчою роботою. Вона тісно пов’язана з вигорянням. У цьому випадку необхідно зробити вирішальний зрушення. Хоча б тимчасово змінити сферу діяльності, зосередившись більше на фізичну активність або, якщо дозволяє ваша робота, взяти 6-місячний неоплачувану відпустку. Тіло має повністю відновитися і налаштуватися на інші думки. Займіться діяльністю, яка принесе вам особисте задоволення, вивчіть нову мову, наприклад.

  Тривале лікування

  Голова кружится но (не) болит – в чём причина?

  При тривалої втоми доцільно за допомогою до фахівця. Він на основі результатів певних обстежень зможе встановити, чи є ваша проблема синдромом хронічної втоми або проявом іншого серйозного захворювання. Перш за все, необхідно забезпечити собі достаток відпочинку і релаксації. Візьміть відпустку і повністю «відключитися».

  В доповнення до основного захворювання лікар призначить і симптоматичне лікування, спрямоване на полегшення інших проявів синдрому хронічної втоми, таких, як висока температура і болю у лімфовузлах. Людині рекомендується приймати протизапальні ліки або навіть антибіотики. Бажано об’єднати медикаментозне лікування з детоксикацією організму і зміною способу життя. Організм, позбавляючись від токсинів, забезпечує людині почуття спокою. У будь-якому випадку, не слід чекати чудес з неба. Необхідно набратися терпіння і дати організму можливість відреагувати на нові позитивні імпульси.

  Висновок

  Голова кружится но (не) болит – в чём причина?

  При перших ознаках зазначених вище недуг слід звернутися до фахівця, який призначить цілеспрямоване лікування.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *