Кілька порад, як боротися з мігренню. Вони дійсно допомагають!

Зміст

 • 1 Як впоратися з болем – 10 порад, як перемогти мігрень без таблеток!
 • 2 Сон і відпочинок – найкращі лікарі
 • 3 Відверніться від екрану!
 • 4 Поповните запас вітамінів!
 • 5 Низький рівень цукру, низький рівень поживних речовин
 • 6 Побалуйте себе чашкою кави
 • 7 Холодний компрес
 • 8 Масаж з олією м’яти перцевої
 • 9 Прийміть теплий душ
 • 10 Викиньте жувальну гумку!
 • 11 Достатню кількість рідини
 • 12 Цефалгия та гормони

Як впоратися з болем – 10 порад, як перемогти мігрень без таблеток!

Несколько советов, как бороться с мигренью. Они, действительно, помогают!

Турбує Вас головний біль? Голова болить сильно, постійно, біль – пульсуюча, одностороння, характерна посиленням при фізичної активності? За цих симптомів можна дізнатися, що має місце мігрень. Однак, не поспішайте приймати ліки, необхідно звернутися до лікаря і шляхом обстеження довести, що мова йде саме про це захворювання, т. к. сильний головний біль присутній і при більш серйозних недугах, наприклад, при менінгіті. Тому, перш, ніж починати вирішення питання, як Вас турбує головний біль? Голова болить сильно, постійно, біль – пульсуюча, одностороння, характерна посиленням при фізичної активності? За цих симптомів можна дізнатися, що має місце мігрень. Однак, не поспішайте приймати ліки, необхідно звернутися до лікаря і шляхом обстеження довести, що мова йде саме про це захворювання, т. к. сильний головний біль присутній і при більш серйозних недугах, наприклад, при менінгіті. Тому, перш, ніж починати вирішення питання, як боротися з мігренню шляхом прийому знеболюючих препаратів, слід розпізнати головний біль, і визначити, чи не є вона сигналом супутнього захворювання (при менінгіті біль супроводжує висока температура, ригідність потиличних м’язів та інші типові симптоми).

Так що, визначте причину цефалгії і, якщо мова йде про мігрені, постарайтеся уникнути неприємностей або, принаймні, полегшити приступ. На допомогу прийдуть альтернативні методи!

Сон і відпочинок – найкращі лікарі

Несколько советов, как бороться с мигренью. Они, действительно, помогают!

Головний біль часто є єдиною ознакою тривожного сигналу організму, який потребує відпочинку. Сучасна людина знаходиться в постійному стресі, видає багато енергії і мало її приймає. Виділіть деякий час на те, щоб провітрити кімнату, закрийте жалюзі і протягом 40 хвилин розслабте розум і тіло. Просто «выключитесь»! Будьте обережні, не спить занадто довго. В іншому випадку, замість того, щоб Головний біль часто є єдиною ознакою тривожного сигналу організму, який потребує відпочинку. Сучасна людина знаходиться в постійному стресі, видає багато енергії і мало її приймає. Виділіть деякий час на те, щоб провітрити кімнату, закрийте жалюзі і протягом 40 хвилин розслабте розум і тіло. Просто «выключитесь»! Будьте обережні, не спить занадто довго. В іншому випадку, замість того, щоб полегшити головний біль, тривалий сон тільки погіршить ситуацію!

При психологічному чи фізичному напруженні голова нерідко болить в області потилиці, як і при менінгіті, тому проявіть максимальну обережність: якщо присутня підвищена температура – негайно зверніться до лікаря, щоб уникнути неприємних наслідків відсутності лікування!

Відпочиньте від екрану!

Несколько советов, как бороться с мигренью. Они, действительно, помогают!

Вказується, що надмірне напруження очей є однією з найбільш поширених причин цефалгії. Мова йде, скоріше, про занадто тривалому зосередженні на екрані телевізора або моніторі, що сприяє виникненню больового нападу. Зважаючи на те, що шия протягом тривалого часу перебуває в неприродному положенні, що викликає біль, доцільно кожні 30 хвилин зробити перерву, розтягнути напружені м’язи, зробити вправи для шийного відділу хребта і зменшити втому очей шляхом їх відпочинку від екрану.

Поповніть запас вітамінів!

Несколько советов, как бороться с мигренью. Они, действительно, помогают!

Головний біль може бути викликана дефіцитом одного з необхідних вітамінів в організмі. Дослідження вказують на зв’язок цефалгії з недоліком рибофлавіну (вітаміну B), магнію і коензиму Q10. Зробіть аналіз крові. Результати покажуть, які рівні поживних речовин необхідно поповнити, або навпаки. На харчові добавки звертайте увагу тільки тоді, коли це дійсно необхідно. Спробуйте поповнити вітаміни, в першу чергу, з харчового раціону!

Низький рівень цукру, низький рівень поживних речовин

Несколько советов, как бороться с мигренью. Они, действительно, помогают!

Якщо людина не є протягом тривалого періоду часу, головний біль може виникнути із-за зниження рівня цукру в крові. Дослідження показали, що в цьому відношенні можуть допомогти продукти, багаті магнієм. Цим елементом багаті такі продукти, як шпинат, тофу, насіння гарбуза і соняшнику, оливкова олія. Включіть їх у свій раціон, і намагайтеся дотримуватися важливе правило – для здорового тіла вам необхідно 5 невеликих прийомів їжі їжі в день, з багатим сніданком.

Ще кілька слів про небезпечний менінгіті! Якщо ваша цефалгия супроводжується онімінням потиличних м’язів поряд зазначеними вище характерними симптомами цього підступного захворювання, йдіть до лікаря! При менінгіті дуже важливо своєчасне лікування з огляду на те, що його відсутність може призвести до виникнення небажаних і важких наслідків!

Побалуйте себе чашкою кави

Несколько советов, как бороться с мигренью. Они, действительно, помогают!

Кофеїн відомий своїм м’яким болезаспокійливу дію при головному болю. Тут теж, однак, застосовується правило, що те, чого багато – не завжди здорово, так що навіть з кофеїном не потрібно перестаратися. В іншому випадку, його благотворний вплив може перетворитися на шкідливий вплив.

Холодний компрес

Несколько советов, как бороться с мигренью. Они, действительно, помогают!

На лоб і верхні повіки спробуйте прикласти холодний компрес. Це забезпечить вам тимчасове полегшення болю, або ж вона може повністю зникнути. Так само можна спробувати масажувати віскі з кубиками льоду. Так, у деякому сенсі, на думку експертів, обдурити мозок. Він зосередиться на холодному подразник і в меншій мірі буде сприймати болючість.

Масаж з олією м’яти перцевої

Несколько советов, как бороться с мигренью. Они, действительно, помогают!

Масаж голови і скронь з олією м’яти перцевої є одним з найбільш старих способів полегшення головні болі. Спробуйте нанести на пальці кілька крапель ефірного масла м’яти і помасажуйте скроні лежачи. Спробуйте заснути. Для багатьох людей ця рада виявляється дуже ефективним.

Прийміть теплий душ

Несколько советов, как бороться с мигренью. Они, действительно, помогают!

Іноді звичайний теплий душ є саме тим, що вам потрібно. Він чинить на тіло розслабляючу дію, і ефективний навіть тоді, коли ви прокидаєтеся вранці з головним болем. Після душу насолодитися багатим сніданком з зеленим чаєм або фруктовим соком, і день почнеться без будь-яких проблем!

Викиньте жувальну гумку!

Несколько советов, как бороться с мигренью. Они, действительно, помогают!

Звичка постійно жувати жувальну гумку також може викликати напад цефалгії. Про це свідчать результати досліджень, проведених в Університеті Тель-Авіва. Переважна більшість молодих і літніх респондентів вказують на те, що голова часто починає хворіти саме після споживання жувальної гумки. На думку експертів, це, здавалося б, невинне дію, може стати причиною довгострокового, інтенсивного скорочення м’язів, яке виникає при жуванні.

Цікаво! Протягом тривалого часу відкритий рот (наприклад, у стоматолога) також може викликати головний біль.

Достатня кількість рідини

Несколько советов, как бороться с мигренью. Они, действительно, помогают!

Золоте правило: споживання рідини здатне запобігти не тільки головний біль, але і ряд інших проблем зі здоров’ям. Тому, не забувайте про регулярне дотримання питного режиму. Пийте несолодкий чай і, особливо, чисту воду! Будьте обережні: не пийте велику кількість рідини за один раз або в кінці дня (так замість позитивного впливу на організм, вода може стати причиною перевантаження нирок. Зволожуйте тіло і мозок регулярно протягом усього дня!

Цефалгия та гормони

Несколько советов, как бороться с мигренью. Они, действительно, помогают!

Причиною головного Причиною головного болю і мігрені, в тому числі, можуть бути коливання рівня гормонів. Тому важливо утримувати їх рівновагу.

Гормони в організмі людини відіграють ключову роль. Але іноді буває так, що їх рівень збільшується або зменшується. Особливо, це відноситься до періоду статевого дозрівання, вагітності, менструації або менопаузи. Таким чином, коливання гормонів протягом життя зазнають частіше жінки, але не обходить ця проблема і чоловіків.

Ці коливання можуть у значній мірі впливати на поведінку людини, його апетит, обмін речовин і фертильність. Тому, зверніться до лікаря і порадьтеся з приводу прийому відповідних препаратів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *