Нудить і болить голова, тягне низ живота і паморочиться голова

Нудить і болить голова, тягне низ живота і паморочиться голова
Нудить і болить голова, тягне низ живота і паморочиться голова

У вас з’явився головний біль, тягне низ живота, підвищилася температура тіла, паморочиться голова, вас нудить… Можливо, цим симптомам акомпанують такі явища, як грипозні ознаки (морозить, трясе, присутнє відчуття постійного холоду, незважаючи на те, що температура повітря – нормальна).

Цілком можливо, що має місце звичайна застуда, яка проявилася після холоду або перебуванні в сирому навколишньому середовищі. Але, якщо біль настав раптово, носить судомний характер, це може передвіщати позаматкову вагітність.

Якщо біль (болить низ живота, голова) пов’язаниц з розладами сечовипускання, зверніться до уролога. Якщо болить або тягне низ живота з правого боку, нудить, це також може свідчити про апендицит або запаленні яєчників і маткових труб. Іноді буває важко провести різницю між цими двома діагнозами, через що необхідний огляд хірургом і гінекологом.

Краще попередити, ніж лікувати

Тошнит и болит голова, тянет низ живота и кружится голова – эти симптомы стоят вашего внимания!

Якщо у вас болить низ живота або тазу, це повинно стати причиною звернення до гінеколога. Він визначить, що приховує під собою біль або, після огляду, направить вас до інших фахівців.

До гінеколога доцільно звернутися в будь-якому випадку, коли відчуєте, що з вами відбувається щось, що не є нормальним явищем. Відвідати його треба також у тому випадку, якщо біль відчувається після гінекологічної операції. Звичайно, багато залежить від попередніх хвороб, які ви перенесли. Лікар, в обов’язковому порядку, задасть наступні питання:

 • Який характер (гострий, тупий, тягне…) і інтенсивність болю, як довго він триває?
 • В яких місцях болить (низ живота, область тазу…)?
 • Чи присутні інші симптоми (головний біль, паморочиться голова, морозить, нудить, підвищується температура…)?

При сильному спазматичному болю доцільно звернутися до фахівця негайно. При більш м’яких хворобливих відчуттях цілком можливо, що проблема пройде сама по собі протягом кількох днів, якщо, звичайно, немає інших симптомів (висока температура, нудить, морозить, присутнє відчуття холоду, сильно болить і/або паморочиться голова…).

Що може приховувати за собою стан, коли болить і/або паморочиться в голові, болить і тягне низ живота?

Запалення матки, маткових труб і яєчників.

Запалення матки, маткових труб і яєчників
Запалення матки, маткових труб і яєчників

Запалення виявити легко. Симптоми характерні наступними проявами:

 • Висока температура.
 • Болить/тягне низ живота.
 • Є втома.
 • Хворобливі менструації.
 • Біль під час статевого акту.

Запалення викликають бактерії, які поширюються статевим шляхом. Лікується антибіотиками і відпочинком.

Хламідіоз

Хламідіоз
Хламідіоз

Захворювання передається статевим шляхом, викликається бактеріями, зачіпає репродукційну і сечостатеву систему. Характерні симптоми:

 • Тупий біль в нижній частині живота.
 • Піхвові виділення.
 • Печіння і поколювання при сечовипусканні.

Лікується тільки антибіотиками. Не відкладайте візит до лікаря, при відсутності лікування інфекція викликає хронічне запалення, після чого доходить до зниження шансів на успішну вагітність.

Грибкова інфекція

Грибкова інфекція
Грибкова інфекція

Ви відчуваєте біль під час статевого акту або сечовипускання? Вас турбують виділення, печіння, свербіж піхви і зовнішніх статевих органів? Шкода, що ви не звернулися до лікаря раніше, коли лікування було б набагато легшим. Фахівець порадить вам таблетки, супозиторії або крем, тимчасове утримання від сексу, уникнення кислої і солодкої їжі.

Передменструальний синдром

Передменструальний синдром
Передменструальний синдром

Його симптоми включають наступні ознаки:

 • Біль внизу живота.
 • Болить, голова йде обертом.
 • Болючість молочних залоз.
 • Порушення сну.
 • Перепади настрою.
 • Нерідко злегка підвищується температура і нудить.

На додаток до знеболювальних препаратів – анальгетиків – можуть забезпечити полегшення і рослинні гормони. Це – лікарські препарати, які мають однакові або подібні ефекти, як власні гормони людини.

Болючі менструації

Болючі менструації
Болючі менструації

Це розлад відомий, як порушення менструального циклу, і болі внизу живота можуть віддавати в спину або ноги. Допомогти може використання гормонів, наприклад, у формі контрацептивів.

Вагініт або вульвіт

Вагініт або вульвіт
Вагініт або вульвіт

Ці хвороби також пов’язані з болем і дискомфортом. Як правило, їх супроводжують виділення або кровотеча і підвищена температура. Недуги проходять після застосування антибіотиків.

Вагітність і післяпологовий період

Вагітність і післяпологовий період
Вагітність і післяпологовий період

Стану, коли нудить, паморочиться і болить голова, виникають раптові легкі болі в нижній частині живота під час вагітності та післяпологового періоду, не є нічим дивним і страшним. Лікуються проблеми дозволеними знеболюючими препаратами і відпочинком.

Кіста

Як правило, вона не болить, поки не доходить до розривів або повороту навколо своєї осі, що, в свою чергу, призводить до стиснення кровоносних судин. В такому випадку виникає раптовий біль у животі. У разі розриву спостерігається кровотеча. Необхідне хірургічне видалення кісти.

Ендометріоз

Ендометріоз
Ендометріоз

Це – хронічне захворювання, при якому слизова оболонка матки знаходиться поза порожниною матки. Ці місця слизової щомісяця дратуються гормонами, і тому виникає кровотеча. Перш за все, стан характерний болючими менструальними кровотечами. Пізніше можуть з’явитися болючі відчуття в попереку, під час сексу, виявляється кров у сечі або калі, до цих симптомів додається нерегулярність менструації. Захворювання лікується введенням гормонів або шляхом хірургічного втручання.

Будьте обережні під час вагітності!

Будьте обережні під час вагітності!
Будьте обережні під час вагітності!

Тазовий біль може супроводжувати ранню і пізню вагітність. Найбільш поширеною причиною, дуже небезпечною, є позаматкова вагітність. Проблема вирішується екстренною операцією. Болючість супроводжують і інші неприємні відчуття в нижній частині живота. Легкий біль може бути першою ознакою вагітності, і не означати ускладнень. Але, якщо він виник після кількох тижнів пропущених місячних, раптово, негайно йдіть до гінеколога!

Коли слід обов’язково звернутися до лікаря?

Тошнит и болит голова, тянет низ живота и кружится голова – эти симптомы стоят вашего внимания!

 • Якщо головний біль з’явився раптово.
 • Мова йде про найгірший біль, який ви відчували досі.
 • Якщо поряд з головним болем вас нудить, виникає блювота, чутливість до світла і шуму, паморочиться голова.
 • Якщо одночасно з головним болем з’являється висока температура, висип, ригідність потиличних м’язів, слабкість кінцівок або інші неврологічні симптоми, уповільнення мислення, розлади свідомості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *