Однобічний біль у потилиці. Які причини і як з цим справлятися

Односторонняя боль в затылке. Какие причины и как с этим справляться

Відчуття, яке неприємно і викликає дискомфорт – це головний біль. Від цього почуття ніхто не застрахований. Чому виникає ця недуга і які причини провокують біль? На це питання не завжди можуть відразу відповісти навіть досвідчені професори.

Їм страждають не тільки дорослі, але і діти. Необхідно навчитися розпізнавати причини такого явища. Біль може бути різною: гостра біль – має різкі відчуття, які можуть тривати кілька годин, але не частіше ніж раз на місяць. Біль може бути переходить справа на ліво, або навпаки зліва на право і спазмувати. … частини голови. Дуже важливо і добре б вже після першого прояв, швидко піти на обстеження, оскільки можливі різні захворювання, такі як менінгіт або пухлина. Хронічна біль – це та, яку ви спостерігаєте близько півроку як мінімум через день. При цьому не допомагають будь-які медикаментозні препарати.

Зміст

 • 1 Причини виникнення болю
 • 2 Усунення проблеми, щоб уникнути наслідків
 • 3 Знижений тиск
 • 4 Що ж може цьому сприяти болі в потилиці, а особливо з правої сторони?
 • 5 А тепер треба визначити, куди в першу чергу звернеться і який лікар допоможе:
 • 6 До чого це все призведе, якщо спустити ситуацію на гальма:
 • 7 Який же можна зробити висновок?

Причини виникнення болю

Односторонняя боль в затылке. Какие причины и как с этим справляться

Важливо знати причини і що саме призводить до такої ситуації:

 • Нервове виснаження. Намагайтеся уникати нервових обстановок. Можливо, кращим рішенням буде прийом спеціальних препаратів на остові заспокійливих трав.
 • Чоловік, який часто перебуває в стресових умовах, часто страждає від таких напастей. Намагайтеся уникати таких моментів.
 • Довге перебування за комп’ютером в положенні сидячи не тільки псує поставу, але й нашкодити спинним нервах, які згодом все одно дадуть про себе знати.
 • Часті перепади артеріального тиску дуже шкідливі. Звертайте увагу на це. Щоб уникнути цього, стежте за харчуванням і пройдіть консультацію у лікаря.
 • Погодні явища (ця частина стосується маленьких дітей і літніх людей).

Усунення проблеми, щоб уникнути наслідків

Односторонняя боль в затылке. Какие причины и как с этим справляться

Першим, що необхідно зробити, коли голова вже болить – це з’ясувати причину. Як це зробити? Для початку поміряти артеріальний тиск. Якщо вона висока, то терміново потрібно знизити, і лише тоді стане набагато легше. Як же зробити вдома пониження?

 • Обов’язково треба лягти і розслабитися. Це лише дещиця того, що ви могли б зробити.
 • Випити теплої води. Склянку теплої води буде тільки на користь.
 • Зелений чай з додаванням ромашки або ж чай каркаде, зможуть розслабити і нормалізувати тиск.
 • Важливо! Щоб запобігти часті стрибки – слідкуйте за своїм харчуванням. Як можна менше приймайте солону їжу, застосовуйте здорову їжу в свій раціон. Не вживайте алкоголь і тютюн.

  Знижений тиск

  Односторонняя боль в затылке. Какие причины и как с этим справляться

 • Приляжте, розслабтеся. Обов’язково заберіть подушку з під голови, ноги, навпаки, підніміть вище.
 • Випийте чорного чаю з додаванням меду. Настояти його потрібно сильно. Після такої процедури, протягом 10 хвилин настане довгоочікуване полегшення.
 • Ложечка меду або цукру без чаю також допоможе. Тоді це краще зробити хоча б зі склянкою води, так як мед сам по собі дуже солодкий, і не кожен зможе просто так його проковтнути.
 • Заваріть безсмертник. Вас цікавить, як це зробити? Все дуже просто. Залити необхідно десертну ложку стаканом окропу, а потім залишити на водяній бані 15 хвилин. Потім дати настоятися близько 30 хвилин. Приймайте такий відвар кімнатної температури, хоча б місяць.
 • Найчастіше люди вважаю, що якщо залишити в своєму раціоні тільки овочі і фрукти, то вони будуть застраховані від стрибків тиску. Але, на жаль…

  Важливо! Ні в якому випадки не виключайте зі свого харчування м’ясні та рибні страви. Намагайтеся готувати страви правильно, скоротивши до мінімуму жирні і солоні продукти.

  Вимірювання показало, що все в нормі, тоді прийміть таблетку. Можливо, це вам допоможе позбавитися від неприємного відчуття. Але якщо все ж напади повторюються впродовж кількох місяців, негайно зверніться до фахівця, для проведення додаткових аналізів і обстежень. Вже після, буде призначено лікування і якщо необхідно – госпіталізація. Не намагайтеся ухилятися від цього, здоров’я найважливіше, що у нас є і якщо нам це не потрібно, то й ніхто не подбати.

  Однією важливою, найпоширенішою і неприємної болем, може бути – потилична біль. За такими проявами треба уважно стежити. Адже все що пов’язано з головою, у більшості не дуже добре закінчується. А в такому місці, особливо не потрібно упускати без уваги. Іноді людина навіть не підозрює, з чим, можливо, це пов’язано. Все-таки не даремно кажуть, що в нашому світі все взаємопов’язано.

  Що ж може цьому сприяти болі в потилиці, а особливо з правої сторони?

  Односторонняя боль в затылке. Какие причины и как с этим справляться

 • Зверніть увагу на ПЕКЛО. Це має важливу роль. Робити найкраще процедуру вранці.
 • Проводьте якомога більше часу на свіжому повітрі (особливо це добре робити, коли голова вже болить).
 • З-за хребетних і шийних захворювань, що можуть бути сильні, чи навіть сказати нестерпні, дратівливі напади. Найчастіше болить або ліва сторона голови, або потилична частина. Для запобігання зверніться до фахівця і вам призначать спеціальні масаж, які допоможуть забути про неприємному відчутті.
 • Забудьте про те, що таке нерви. Стреси дуже згубно впливають на організм людини і голова при цьому болить досить часто.
 • Сильне фізичне перенапруження також не бажано.
 • Шийний спондильоз або, іншими словами, відростки збоку на хребці. Таке явище супроводжується в потилиці постійно і навіть, незважаючи на те, брали ви якісь препарати або. Під час сну або просто відпочинку також може супроводжуватися неприємне явище.
 • Обов’язково треба звернути увагу, присутні неприємні відчуття в спині, якщо так, то це, можливо, остеохондроз. З вигляду може здатися зовсім нешкідливим, але від цього можливі подальші великі проблеми.
 • Напади в потилиці у деяких виникає навіть при сексуальному контакті. Це може бути внаслідок мимовільного перенапруги. Що ж робити? Обов’язково потрібно обстежити судини головного мозку на МРТ.
 • Одностороння часта біль викликає переживання. Це може бути сигналом різних патологій. Для точної відповіді на питання потрібно пройти безліч обстежень, але чим раніше ви почнете лікування, тим більше вірогідність того, що біль в правій стороні потилиці не зазнає яких-небудь тяжких захворювань. Шкода, що не кожен знає, з чого потрібно почати і до якого лікаря звернутися.

  А тепер треба визначити, куди в першу чергу звернеться і який лікар допоможе:

  Односторонняя боль в затылке. Какие причины и как с этим справляться

 • Невролог. Цей фахівець допоможе з’ясувати, чи є якісь причини з його боку. Можливо, вас відправлять на рентген, дадуть направлення на аналізи. Якщо причина неврологічна, можуть призначити масаж. Це не тільки корисно для здоров’я, а ще й приємно.
 • Травматолог. Якщо немає ніяких проблем з боку неврології, цей фахівець буде проводити обстеження зі свого боку. Може, були якісь незначні травми, про яких ви забили, але вони не забули про вас.
 • При обстеженні не завадить відвідати лікаря кардіолога. Він допоможе у призначеннях.
 • Якщо у вас немає бажання вистоювати черги під кабінетами травматолога і невролога зверніться за допомогою до терапевта. Попросіть призначити масаж та відвідування кабінету ЛФК.
 • Навіть якщо зверніться до терапевта попросіть дати направлення на рентген. Це допоможе упевнитися в тому, що вам можна фізичні навантаження. Іншими словами – немає хребетної грижі.

  Такі часті явища можуть нести важкі наслідки, якщо їх не починати вчасно лікувати.

  До чого це все призведе, якщо спустити ситуацію на гальма:

  Односторонняя боль в затылке. Какие причины и как с этим справляться

  • Сильний остеохондроз, коли болить потилиця, вказують на велику проблему. При таких симптомах, вже не допоможуть просто масаж і лікувальна фізкультура. Вам будуть зобов’язані призначити лікування з застосуванням різних лікарських препаратів, частина з яких можуть бути навіть антибіотиками.
  • Слідкуйте за тим, щоб не дійшло до непритомності, який згодом може понести за собою інсульт. Що треба робити для запобігання? Для початку перегляньте свій спосіб життя і подумайте чому ж все це відбувається. Скільки ви спите, проводите час на свіжому повітрі, чим харчуєтеся, є занепокоєння з боку потилиці? Що стосується їжі, то в обов’язковому порядку в свій раціон потрібно ввести фрукти і овочі. Щоранку необхідно вимірювати артеріальний тиск. Також дуже важливо робити ранкову зарядку. Прості рухи голови зліва на право, справа наліво, суттєво полегшать ваше життя.

  Головне! Як тільки помітили зміни в своєму організмі, з’явилися часті напади, то негайно поспішайте на прийом до лікаря за додатковими обстеженнями та аналізами.

  • Якщо знаходять часті напади, особливо болить праворуч, а ліву частину голови при цьому трохи німіє, то це слід сигналом про те, що потрібно терміново провести діагностику. Не затягуйте, так як байдужість призведе до пухлини.

  Який же можна зробити висновок?

  Односторонняя боль в затылке. Какие причины и как с этим справляться

  А він може бути тільки один. Ясна і здорова голова — це головне! Чоловік, який дорожить своїм здоров’ям, неодмінно повинен розуміти, що своєчасне обстеження допоможе з’ясувати чому болить голова саме на ранніх термінах розвитку. Головне, прислухатися до порад фахівців і бездоганно виконувати всі. В такому разі вам не будуть страшні ніякі захворювання і занепокоєння того, що болить голова саме в потилиці.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *