Причини головної болі після кальяну

Болить голова після кальяну
Болить голова після кальяну

Багато зараз полюбляють на дозвіллі покурити кальян.  Він практично не шкодить здоров’ю, чудово розслабляє і дарує насолоду. У деяких людей після куріння кальяну можуть виникнути неприємні відчуття — з’являється головний біль, нудота, яка може супроводжуватися навіть блювотою. Такі відчуття називають кальянной хворобою. Позбутися від них легко, але набагато простіше запобігти.

Чому ж після кальяну болить голова? На то може бути кілька причин:

  • якщо курити на порожній шлунок;
  • вугілля або тютюн низької якості;
  • якщо палити в погано провітрюваному приміщенні;
  • алкоголь.

Також причинами можуть бути деякі захворювання, наприклад, гіпертонія або гіпотонія. Якщо вас цікавить питання чому розболілася голова після куріння кальяну, то спочатку необхідно шукати причини виникнення болів і боротися з ними. Якщо ви впевнені у своєму здоров’ї, але після куріння все рівно спостерігаються неприємні відчуття, розберіться з тим, чи правильно ви курите.

Дотримуйтесь правил!

Болить голова після кальяну
Болить голова після кальяну

Чому болить голова і що ж робити, щоб голова не боліла після куріння? Все дуже просто, дотримуватися правил. Курити не можна категорично на голодний шлунок. Перед сеансом необхідно обов’язково поїсти, а безпосередньо під час куріння вживайте рідини — чай, мінеральну воду, каркаде. Краще всього віддати перевагу несолодким напоїв, щоб не допустити зневоднення організму. Більш того, вживання рідини допоможе відновити нормальне серцебиття. Якщо ви дотримуєтеся дієти, то від куріння кальяну і зовсім варто утриматися.

Пам’ятайте і про те, що для кальяну потрібно купувати якісний тютюн. Вугілля також має неабияке значення. Варто відзначити той факт, що деякі використовують звичайний вугілля при курінні кальяну. Цього робити категорично не можна, адже деревне вугілля просочений різними хімічними засобами для кращого розпалювання. При курінні кальяну ці речовини потрапляють у ваш організм і можуть викликати серйозні отруєння. Використовуйте лише спеціальний вугілля, який можна придбати в спеціалізованих торгових точках. Коштує він дорожче, за кількістю його менше, але саме він безпечний для здоров’я. Розпалювати вугілля теж потрібно правильно — всі сторони повинні бути прогріті максимально рівномірно.

При курінні кальяну багато вживають алкоголь або додають його в сам пристрій. Робити це не бажано, так як саме це може викликати головний біль і нудоту. Додавайте алкоголь в колбу кальяну тільки тоді, коли маєте в цьому досвід. Якщо ви новачок, не варто цього робити, так як головні болі після такого куріння вам забезпечені.

Не можна палити в закритому приміщенні, воно має дуже добре провітрюватися. Недолік кисню може спровокувати сильний головний біль і навіть нудоту. І нарешті — паліть повільно, тут швидкість дій може викликати абсолютно негативні наслідки.

Профілактика головних болів від кальяну

Болить голова після кальяну
Болить голова після кальяну

Що ж робити якщо від куріння розболілася голова? Найчастіше такі короткочасні болі. Вийдіть на свіже повітря і подихайте кілька хвилин. Також голова перестала боліти можна випити чай або каву, обмежити себе в русі. Добре допомагає молоко — воно відмінно усуває зневоднення і допомагає організму відновитися. Вітамін С — відмінний засіб при головних болях від куріння. З’їжте мандарин або апельсин, часточка лимона теж чудово підійде. У процесі куріння дуже корисно перекушувати. Прекрасно підійде легка, нежирна їжа, фрукти. Пам’ятайте, що неприємні відчуття набагато простіше запобігти, ніж потім займатися лікуванням.

Якщо ви новачок-курець, то не варто захоплюватися процесом, так як непідготовлений організм може відреагувати нудотою і болем на кальян. Не вживайте в процесі алкоголь і стежте за тим, щоб у приміщенні був постійний доступ свіжого повітря. При дотриманні цих простих рекомендацій ви ніколи не відчуєте головного болю і нудоти під час куріння кальяну. Пам’ятайте, що від самого процесу куріння погано не буде, негативні наслідки можуть бути лише при не дотриманні правил безпеки куріння кальяну!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *