Що за дивний стан: у сні паморочиться голова?

Зміст

  • 1 Паморочиться голова уві сні. Причини: хронічне захворювання
  • 2 Паморочиться голова уві сні. Причини: неврологічні захворювання
  • 3 Сон, в якому крутиться голова і психічні захворювання – у чому причини і допоможе сонник?
  • 4 Синдром хронічної втоми та інші психічні розлади: чи варто за них покладатися на сонник у вирішенні проблем сну?
  • 5 Втома і порушення сонного ритму

Паморочиться голова уві сні. Причини: хронічне захворювання

Что за странное состояние: во сне кружится голова?

Тривала втома і стан, коли паморочиться голова, зазвичай, виникає під час або безпосередньо після захворювання, пов’язаного з хронічним запаленням, наприклад, синуситом, запальних захворюваннях тонкого і товстого кишечника, ревматичних захворюваннях, а також хронічних інфекціях, таких, як хвороба Лайма і туберкульоз. Це – захворювання, при яких запалення не є достатньо ефективним для обробки первинного пошкодження або інфекції, і переходить в хронічну форму.

У таких випадках супутні симптоми (паморочиться голова) турбує людини і вночі під час сну; вранці ж, у свою чергу, з’являється втома, людини хилить на сон. Іноді може снитися уві сні стан, при якому паморочиться голова, а сонник не дає людині відповідь на питання, чому під час сну так відбувається.

Неякісний сон, як вже було сказано, забезпечує хворому людині слабкість вранці після пробудження. Тому, якщо вас постійно тягне на сон, ви відчуваєте втому, у вас паморочиться голова, не шукайте сонник, а спробуйте визначити причини, чому ваш сон настільки неякісний, під час сну вас турбують різні неприємні симптоми, а вранці, після пробудження присутнє відчуття розбитості. Причини можуть приховувати в собі серйозне захворювання.

Після переходу в хронічну форму запалення втрачає свою захисну роль, і більше не має здатності відновлювати тканини, і замість цього завдає шкоди. Шкода полягає в тому, що воно починає виробляти речовини, приглушающие власний захист, що підтримують запалення в порочним колі. Після настання цього стану захисні механізми обертаються проти власних клітин і тканин, що часто призводить до незворотних пошкоджень, таким, як ревматоїдний артрит, розсіяний склероз, хвороба Крона та інші серйозні захворювання. Вони здатні кардинально порушити сон людини, сприяючи біль під час сну (прояви неприємних і навіть хворобливих відчуттів у сні складають причини, за якими після пробудження людини тягне на сон, з-за чого знижується його продуктивність). Тут вже ніякої сонник не допоможе…

Паморочиться голова уві сні. Причини: неврологічні захворювання

Что за странное состояние: во сне кружится голова?

Причини порушень сну, станів, коли паморочиться голова у сні або навіть снитися запаморочення, можуть полягати в особливо важких випадках хронічної втоми, яка супроводжується порушеннями центральної та периферичної нервової системи. Мова йде про судинних розладах ЦНС після інсульту, хвороби Паркінсона, хвороби Альцгеймера і, зокрема, розсіяного склерозу і міастенії.

Сон, в якому крутиться голова і психічні захворювання – у чому причини і допоможе сонник?

Что за странное состояние: во сне кружится голова?

Дуже сильна втома і слабкість супроводжують різні психічні розлади. Найбільш складними є: виснаження і втрата інтересу до життя, які є частиною клінічної картини ендогенної депресії. Це сприяє виникненню ситуацій, коли у людини проявляється запаморочення уві сні, куди його тягне; стан занепокоєння у результаті зберігається і після сну. Вранці він відчуває себе пригнічено, його хилить до відпочинку, що викликає поглиблення депресії. Будь сонник, навіть самий «достовірний», звичайно, не допоможе зрозуміти, чому так відбувається, у разі таких розладів бажано відвідати психотерапевта.

Синдром хронічної втоми та інші психічні розлади: чи варто за них покладатися на сонник у вирішенні проблем сну?

Что за странное состояние: во сне кружится голова?

Втома може також супроводжувати цілий ряд інших психічних розладів, таких, як стан загального занепокоєння, тривога, паніка, велике депресивний розлад (яке кардинально відрізняється від ендогенної депресії) або порушення сонного ритму. Ці захворювання часто характерні нічними кошмарами, коли людина знаходиться в стані нестабільності, його тягне, наприклад, в безодню і т. п. Після таких «пригода» у сні, вранці і весь день його також тягне, але вже до відпочинку. У таких випадках необхідний не сонник з «розшифровкою» сновидінь, а кваліфікована допомога; ось чому рекомендується не затягувати з візитом до фахівця.

Втома і порушення сонного ритму

Что за странное состояние: во сне кружится голова?

Нічний відпочинок є дуже важливим етапом в житті, при ньому ми не тільки проводимо третину свого життя, але він також забезпечує відновлення душевних і фізичних сил. Про дорослих людей кажуть, що він зміцнює тіло, а про дітей – що вони ростуть уві сні. «Сонний» період – це не тільки рівномірність і стабільність, але і фаза творча, анаболічна, в якій синтезуються білки і поповнюється енергія. Потреба у відпочинку змінюється з віком; в той час, як новонароджені сплять протягом ¾ доби, дітям дошкільного віку потрібно близько 11 годин, школярам – 9-10 годин, а дорослим, зазвичай – 7-8 годин нічного відпочинку.

Стан неспання з інтенсивною мозковою активністю характеризується, т. зв. альфа і бета хвилями, релаксація супроводжується мозковою діяльністю з повільною активністю і хвилями тета і дельта. Рівні альфа хвиль можуть бути записані, коли мозок не спить, але не виявляє значної активності; в той час, коли людина фокусується на завданні і інтенсивно мислить, він входить в стадію бета хвиль. Рівень тета – це наші сни, але вирішальне значення для відновлення енергії та усунення втоми має рівень дельта. Нездатність мозку вийти на рівень дельта несе відповідальність за багато згадані вище труднощі.

Сновидіння – це загадкове, досі не вивчене явище. Людина в цілях пізнати непізнане, після кожного більш-менш незвичайного бачення заглядає в сонник, який по-своєму інтерпретує його нічні «кінострічки». Але, швидше за все, мова йде лише про продовження наших денних переживань і турбот, які мозок обробляє в той час, коли тіло відпочиває. Іноді те, що відбувається з тілом в нічний час, може сигналізувати про порушення балансу, розладі, яке ми не помічаємо або не лікуємо. Тому, якщо вас протягом тривалого часу відвідують нічні кошмари, в нічний час болить/паморочиться голова або відбуваються інші, не відносяться до стану спокою, речі, зверніться за спеціалізованою допомогою. Це допоможе вирішити велику кількість проблем, ніж «пошук істини» в соннику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *