Точки на руці і тілі від головного болю та інших недуг

Точки на руке и теле от головной и боли и других недугов

Акупресура – традиційний китайський метод лікування – пропонує спосіб усунення болю без ін’єкцій або хімічних речовин. Досить знайти потрібне місце на руках, ногах або інших місцях на тілі, і протягом декількох секунд натискати на нього, відпустити і повторити процес кілька разів.

Методи традиційної китайської медицини знаходять все більшу популярність в сучасному світі. Люди в них шукають і часто знаходять альтернативу традиційним методам лікування, відмовляючись приймати лікарські препарати, що мають побічні ефекти. Китайська медицина розглядається як природна альтернатива, яка забезпечує ті ж, якщо не кращі результати. Прихильники цих методів посилаються на те, що населення в стародавньому Китаї жило до глибокої старості і користувалося хорошим здоров’ям, навіть без сучасних ліків.

Долоні людської руки приховує акупунктурні точки або областей, які є ключем до болю більшості органів і частин тіла. Наприклад, близько середнього пальця знаходиться точка, що відповідає за біль у вухах, очах та на зубах. Біля великого пальця розташована область, що полегшує дихальні труднощі. Більшість проблем з нирками вирішують біологічно активні точки в мізинці.

Знайшовши потрібну біологічно активну точку, протягом 5 секунд натисніть. Через 3 секунди відпустіть і ще раз натисніть. Повторюйте цей процес протягом декількох хвилин.

Для помітного поліпшення необхідно повторювати процедуру кілька разів в день. Коли симптоми почнуть слабшати, слід продовжувати терапію протягом декількох тижнів. Але в цьому випадку досить робити масаж лише кілька разів на тиждень, з часом зменшуючи частоту.

Експерти, що спеціалізуються на акупресурі, радять, щоб до цього методу ніколи не вдавалися вагітні жінки, діти у віці до 3 років, пацієнти з раковими захворюваннями, серйозними захворюваннями серця, печінки, нирок і легенів, люди, які регулярно приймають ліки або з алкогольною залежністю.

Зміст

 • 1 Натисніть на біль і втому акупресурою
 • 2 Як діє акупрессура
 • 3 Що вилікує, як допоможе?
 • 4 Як слід натискати?
 • 5 Активні точки для зняття головного болю
 • 6 рефлексотерапія Масаж ніг і – полегшите болі живота і голови
  • 6.1 згідно з китайською медициною
 • 7 Акупунктура в якості профілактики
 • 8 3 хороших ради
 • 9 Рефлексотерапія і застуда
 • 10 Акупрессура – не для всіх

Натисніть на біль і втому акупресурою

Точки на руке и теле от головной и боли и других недугов

Для цього вам не потрібен на лікар, ні обладнання, ні інструменти. Методи акупресури можна застосовувати самостійно. У будь-який час, в будь-якому місці.

Акупресура діє негайно, знімає біль, лікує без ліків.

Згідно східній медицині, тіло людини пронизаний шляхами, по яких тече енергія. Якщо ці шляхи десь заблоковані, виникає хвороба. Акупресура є древнім китайським методом, який допомагає вивільнення накопиченої і заблокованої енергії.

Як діє акупрессура

Точки на руке и теле от головной и боли и других недугов

Майже 5000-річна стародавня китайська техніка являє собою поєднання масажу і акупунктури. Замість акупунктури при ній використовуються тиску пальцями або спеціально розробленими інструментами. Іноді застосовуються пальці, долоні, а іноді – навіть коліно або лікоть.

Точковий масаж підходить для цілого ряду захворювань, включаючи зубний, головний і спинну біль, застуду чи грип. На тілі людини знаходяться т. н. активні точки. Вони являють собою прообраз того, що знаходиться всередині тіла. При натисканні на точку в певний момент можна відчути біль, це – сигнал про те, що з органом, який з нею пов’язаний, не все в порядку. Активні точки мають розмір 0,1-5 мм. Вони розташовані нижче поверхні шкіри на різних глибинах, на пальцях вона становить 1 мм, в бедерной області – до 8 мм.

Що вилікує, як допоможе?

Точки на руке и теле от головной и боли и других недугов

Акупресура є додатковим лікуванням. Загалом існує близько 361 точок, які слід натискати пальцями. Отже, акупресура допоможе при:

 • мігрені. Якщо ви страждаєте головним болем, закрийте очі, помістіть вказівний і великий палець на ліву і праву сторону і основи носа та натисніть так сильно, як зможете витерпіти. Потім натисніть 2-ма пальцями на скроні. Як тільки тиск почне бути дискомфортним, послабити його. За вухом намацайте «шишки». Повторні тиску на них допомагають не тільки при головного болю, але і розслаблюють шию.
 • хворобливої менструації. Перша точка, на яку потрібно натиснути, розташована на внутрішній стороні ноги приблизно на 5 см вище щиколотки. Це – те місце, яке стає болючим при натиску. Друга точка знаходиться на руці, в місці розташування сполучної кістки великого і вказівного пальця.
 • нежиті. Прикладіть 2 вказівних пальця на брови у внутрішніх кутів очей. Злегка помасажуйте круговими рухами протягом 2 хвилин. Повторіть, як минимкм, 3 рази в день, навіть якщо в даний момент нежить вас не турбує. Якщо у вас закладений ніс, прикладіть середні пальці в тих місцях, де у людей, які носять окуляри, знаходиться оправа, а вказівний палець – на внутрішнє початок брів. 3-5 разів на день масажуйте ці точки протягом 3 хвилин.
 • болі в животі. Подушечкою великого пальця правої руки круговими рухами масажуйте протягом приблизно 30 секунд середину долоні лівої руки. Потім подушечкою правого середнього пальця масажуйте круговими рухами область під ребрами. В обох випадках, погладжування повторіть 10 разів через кожні півгодини.
 • зубного болю. Якщо будете натискати на точку між великим і вказівним пальцями, зможете позбутися від болю в області обличчя і шиї, головний та зубний болі, алергії.
 • запамороченні. При проявах вертиго близько 30 секунд обережно натискайте на подушечкою вказівного пальця на ямку над верхньою губою, прямо під носом.
 • припливи. Вас турбують припливи під час клімаксу? Спробуйте легкий масаж крапки над переніссям між бровами. Акуратно натисніть на точку протягом 2 хвилин. Це допоможе полегшити неприємні симптоми менопаузи.
 • болі в спині. Якщо ви страждаєте від болів у спині, натисніть крапку над п’ятою між щиколоткою і ахіллесовою п’ятою.

Як слід натискати?

Точки на руке и теле от головной и боли и других недугов

 • При сильному болю та першому сеансі акупресури рекомендується масаж активної точки легкими круговими рухами, кінчиком вказівного пальця. Тривалість масажу становить 1-5 хвилин.
 • При хронічних болях підходить масаж середньої інтенсивності. Рекомендується повторити його кілька разів в день.
 • Активні точки для зняття головного болю

  Точки на руке и теле от головной и боли и других недугов

  Мігрень і головний біль з-за шийного відділу хребта – це 2 найбільш неприємні і дратівливі види болю. Головний біль напруги, в свою чергу, вражає найбільший відсоток популяції. Про кластерного болю, напевно, навіть не варто говорити, оскільки, той, хто з нею зустрівся, описує саму сильну біль у своєму житті.

  Стан, коли людину відвідує невгамовним бажання позбутися від болю, наприклад, щоб протриматися 3 кілометри на автобусі без блювоти, витягнути білизну з пральної машини або догодувати дитину без відчуття того, що це – ваш останній погляд на денне світло, знайоме кожному другому представнику популяції.

  Порятунок від болю розташоване на з’єднанні вказівного і великого пальця. Натискання на цю точку знімає гострі болі, робить різкий біль більш терпимою. У поєднанні з відпочинком і лежачою позицією може навіть принести до бажаного полегшення, коли вийде спокійно заснути.

  Натискати слід протягом декількох секунд, потім – на кілька секунд послабити натиск. Знову повторіть кілька разів, поки не відчується полегшення болю.

  При гострого болю ця точка, кісткове з’єднання на роз’ємі великого і вказівного пальця, є дуже болючим, так що, будьте обережні при першому натисканні.

  Масаж ніг і рефлексотерапія – полегшите болі живота і голови

  Точки на руке и теле от головной и боли и других недугов

  СТОП таблеткам, вам допоможе акупрессура! Якщо у вас болить голова чи живіт, або ви страждаєте від болю в спині, зверніться за допомогою до масажу ступень. Натискайте на активні точки на ногах. Цей древній метод, дійсно, допомагає!

  Згідно з китайською медициною

  Згідно китайській медицині, нижні підошви ніг пов’язані з внутрішніми органами людини. Тому, вважається, що стимуляція різних точок в ногах посилає сигнали в компетентний орган в тілі.

  Акупунктура в якості профілактики

  Точки на руке и теле от головной и боли и других недугов

  Ви ніколи не пробували акупунктуру і не знаєте, як її проводити? Це – далеко не ракетобудування. Масаж робиться пальцями, шляхом натискання і розтирання активних точок. Так, якщо у вас є проблеми зі шлунком, натискайте на середину стопи, яка з’єднана з органами черевної порожнини. В середині стопи можна застосувати більший тиск, ніж при масажі пальців ніг.

  Одне натискання повторюйте протягом 5-30 секунд. Час суто індивідуально, залежно від болю, яку людина відчуває під час масажу. Сприятливі ефекти рефлексотерапії проявляться після 2-3 курсів точкового масажу. Масаж можна робити превентивно, в цілях запобігання деяких захворювань.

  3 хороших ради

  Точки на руке и теле от головной и боли и других недугов

  Акупрессуру можете спробувати і на інших місцях тіла. Подивіться, що робити, якщо ви страждаєте від:

  • зубний біль – покладіть вказівні пальці на обидва щелепні суглоби і обережно натискайте близько 20 хвилин, повторіть ще 2 рази;
  • головного болю – знайдіть точки на зовнішніх кінцях брів і легко натискайте на них пальцями;
  • болі в спині – знайдіть точку на середній лінії між останнім шийним і першим грудним хребцем, і кілька разів натисніть протягом 3-5 секунд.

  Рефлексотерапія і застуда

  Точки на руке и теле от головной и боли и других недугов

  Якщо вас вразила застуда і нежить, можете допомогти собі 3-ма способами:

 • Масажуйте точку, розташовану в середині перенісся.
 • Натискайте точку в середині спини і в нижній частині носа над губою.
 • При алергічному риніті допомагає масаж кінчиків вух.
 • Акупресура – не для всіх

  Точки на руке и теле от головной и боли и других недугов

  Згідно древнім китайським лікарям на стопах ніг розташована більшість точок, за допомогою яких можуть бути стимульовані, практично, всі органи в тілі людини. Але, будьте обережні: акупрессура стопи не рекомендується у разі, якщо у вас є інфекційне захворювання, висока температура, варикозне розширення вен, цукровий діабет, шкірні захворювання, рак; не рекомендується під час вагітності.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *