Випити щось алкогольне чи не варто?

Выпить что-то алкогольное или не стоит?

“Пляшка вина не болить голова” — приказка, яка відома багатьом, але не на всіх діє. Алкоголь, як правило, діє на всіх по-різному, та й дози випитого у кожного свої. Давайте розглянемо основні варіанти чому після випитого алкоголю може виникати мігрень і паморочиться голова.

Зміст

  • 1 Мігрень
  • 2 Кластерна головний біль
  • 3 Пляшка вина не болить голова або скільки алкоголю краще пити
  • 4 Пляшка вина не болить голова або чим краще закушувати, щоб уникнути головного болю
  • 5 Висновок

Мігрень

Выпить что-то алкогольное или не стоит?

Досить небезпечне та важке захворювання, яке найчастіше є спадковим і може супроводжувати людину все життя. Як правило, мігрень проявляється односторонньої болем і їй частіше страждають жінки. Мігрень проявляється приступом, який може тривати від декількох годин до 3 діб, при цьому спазми настільки сильно вражають людину, що він може навіть втрачати працездатність. Після алкоголю (навіть якщо це була тільки маленька пляшечка пива) болі можуть загострюватися і посилюватися, так що якщо у людини мігрень, то краще постаратися перестати пити.

Виявити мігрень досить складно і необхідно деякий час спостерігатися у лікаря, і навіть рекомендується вести “мігренозний щоденник”, в який хворий буде записувати, що саме спровокувало біль.

Кластерна головний біль

Выпить что-то алкогольное или не стоит?

Такі болі часто мучать саме чоловіків і є перехідними, тобто можуть поширюватися на всю голову. Болі зазвичай спазмирующие, пульсуючі і можуть проявлятися спалахами в очах або ж затуманенностью очей (може виникати відчуття, що у людини просто пелена перед очима). Напади таких болів можуть тривати від однієї години до 3 — 4, при цьому болі можуть виникати повторно.

Звичайно ж, чоловіки досить рідко стежать за своїм здоров’ям, багато п’ють, курять і не думають про наслідки, а наслідки можуть бути плачевними. Так що краще зайвий раз сходити до лікаря і дізнатися, що у Вас все добре, ніж запустити недуга і після “кусати собі лікті”.

Пляшка вина не болить голова або скільки алкоголю краще пити

Выпить что-то алкогольное или не стоит?

З роками людина починає розуміти свої дози в алкоголі, але не завжди. Пам’ятайте, що алкоголь повністю виводиться з організму не раніше ніж через 24 — 72 години, так що якщо Ви переборщили з дозами, то погане самопочуття може супроводжувати Вас кілька днів. А чи варто воно того?

Якщо Вам все-таки хочеться випити або в компанії всі п’ють і Ви розумієте, що без алкоголю ніяк, то можете випити пива (це допоможе Вам позбавитися від п’яних закидів і нав’язувань алкоголю). До речі, якщо чоловік кинув пити, то безалкогольне пиво так само буде дуже до речі. Якщо чоловік кинув пити, то цього можуть бути різні причини, наприклад,

  • вагітність або ж підготовка до вагітності;
  • онкозахворювання;
  • мігрень;
  • гормональні зміни;
  • прийом антибіотиків.

І це тільки мала частина причин, чому який-небудь Ваш знайомий кинув пити. А найцікавіше, що коли людина вже кинув пити, то не завжди йому хочеться повертатися в стан сп’яніння, коли паморочиться голова і втрачається орієнтація.

Пляшка вина не болить голова або чим краще закушувати, щоб уникнути головного болю

Выпить что-то алкогольное или не стоит?

Вживаючи алкоголь дуже важливо добре закушувати і їсти жирну і щільну їжу. Дуже добре їсти більше м’яса і овочів (особливо після горілки). Якщо Ви п’єте слабоалкогольні напої (вино, пиво), то краще щось менш шкідливе (наприклад, сир або м’ясо). Після пива дуже часто людина прокидається з набряками особи і сильною спрагою. У таких випадках краще упобреблять більше мінеральної води, також добре допомагає вранці свіжозварений курячий бульйон (тільки не дуже жирний), або молочний коктейль. Не бажано їсти вранці важку і жирну їжу, так як на похмілля людини може просто напросто знудити і стан тільки погіршиться. У будь-якому випадку, необхідно випити не менше 2 літрів води протягом дня, а якщо води буде більше, то це навіть краще, так як алкоголь буде швидше виводитися з сечею.

Сп’яніння у всіх відбувається по-різному: комусь весело, хто плаче, у кого-то крутиться голова, , хтось сам крутиться, хтось каже, що він кинув пити і більше навіть не подивиться в сторону алкоголю, а хтось каже “пляшка вина не болить голова” і йде за наступною.

Особливо, якщо чоловік перестав (кинув на якийсь час пити), то після першого вживання алкоголю він швидше за все нагородить себе сильним головним болем, можливо буде паморочиться голова або навіть проявиться мігрень.

Якщо після вживання пива або ж іншого алкоголю Ви часто відчуваєте, що у Вас крутиться голова, то або Ви занадто багато п’єте, або пора звернутися до лікаря.

Пляшка вина не болить голова досить суб’єктивний вираз, яке, на жаль, іноді діє проти Вас.

Висновок

Выпить что-то алкогольное или не стоит?

Пити чи не пити людина вибирає самостійно. Але, хочеться зауважити, що саме алкоголь найчастіше провокує залежність і сприяє розвитку різних захворювань. Якщо людина перестала (кинув пити), то швидше за все, перший час він буде відчувати роздратування і буде відчувати сильне бажання випити хоча б пляшку пива, а після (через 2 — 3 тижні) людина буде відчувати приплив сил і енергії.

Хочеться відзначити, що алкоголь досить підступний і багато сімей із-за нього руйнуються. Багато хто просто забувають про своїх дружин, дітей і просто починають пити, навіть не думаючи про те, які можуть бути наслідки, і головний біль не найстрашніше, що може з Вами статися. Якщо Ви хочете випити або ж перебуваєте в компанії, де всі п’ють, то можете випити, але намагайтеся думати і про завтрашній день і не перевищувати норми пристойності.Сто грамів вина чи 50 грамів міцного алкоголю розслаблюють Вас, але не доведуть до повного сп’яніння. Так що краще трохи випити і пам’ятати все, що відбувалося, чим залитися алкоголем і на ранок все дізнаватися у друзів (це ще якщо все добре закінчитися).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *