Як в Африці лікують головний біль?

Как в Африке лечат головную боль?

В інтернеті прогримів відео прикол про те, як нібито африканці справляються з головним болем за допомогою народної медицини. Повністю судити про те, чи є відео постановкою або африканський цілитель дійсно вирішив скористатися таким методом – складно.

Нетрадиційне лікування в Африці має безліч відгалуженні. У кожного народу свій підхід до боротьби з тією чи іншою патологією. Повністю відмовитися від такого лікування жителів Африки не можуть, тому що економіка країни, не розвиненість соціальних структур, відсутність інтегрованості між ВООЗ Європи поки не представляється можливим.

В даний час Європа вирішила створити експериментальну клініку, в якій лікування здійснюється не терапевтичними методами, до яких усі звикли, а до традиційних.

Зміст

 • 1 Незвичайний підхід до лікування головного болю від африканських цілителів?
 • 2 «Дика медицина» Африки або коли вже не до сміху
 • 3 Якщо сформулювати по-простому, то девіз гомеопатії – «Клин клином вибиває»
 • 4 Як убезпечити себе в Африці від народного лікування?

Незвичайний підхід до лікування головного болю від африканських цілителів?

Как в Африке лечат головную боль?

Як вже говорилося раніше в Африці можна піти і просто купити «Цитрамон», «Аспірин», «Анальгін» Якщо голова починає сильно розколюватися, пацієнт звертається до фахівця – лікаря, який за допомогою диких методів намагається вгамувати недугу.

Як в Африці лікують головний біль лікарі? Пацієнт опускається на коліна і повністю підпорядковується дій цілителів. Спочатку він починає гучно виголошує змова, потім поливає голову свого пацієнта спеціальним розчином на основі місцевої рослинності, дія повторюється кілька разів.

Потім лікар сідає до хворого і знову читає змова, який цього разу має наспівувати і пацієнт. Як тільки пісні завершуються, лікар не шкодуючи сил починає бити пацієнта по голові, повторює він це кілька десятків разів.

Після завершення обряду «ляпанців» настає період обмивання голови квітами. На голову виливають спеціально підготовлений розчин, висипаються квітки (переважно білі)

Дивно, але перед тим, як лікувати хворого лікар відпускається в танок.

Це відео облетіло весь інтернет, і відсутність нормальної системи охорони здоров’я в південному континенті змушує задуматися: «А може бути це, правда?»

«Дика медицина» Африки або коли вже не до сміху

Как в Африке лечат головную боль?

Як в Африці лікують головний біль насправді? Не поспішайте сміятися з популярного ролика, справжні методи лікування в африканських містечках не менш дивовижні, традиційні лікарські засоби до яких ми звикли, там майже відсутні.

Один з основних видів «традиційної» африканської медицини — гомеопатія. Цей метод ґрунтується на застосуванні шкідливих речовин, які у великих кількостях здатні викликати те ж саме захворювання, а в малих лише симптоми. Лікар його сильно розбавляють.

Якщо сформулювати по-простому, то девіз гомеопатії – «Клин клином вибиває»

Как в Африке лечат головную боль?

Але гомеопатія вважається «нормальним» лікуванням на відміну від інших поглядів. Наприклад, багато африканські народи пов’язують появу, позбавлення від хвороб зі злими духами, чаклунськими чарами і порчами.

Як в Африці намагаються лікувати головний біль від «злих чар»? Ви, напевно, здивуєтеся, коли на фразу «у вас болить голова» перед вами почне танцювати якийсь дивно одягнений африканець, давати вам дивні зілля, припікати шкіру або водити посохом, а ось для корінних жителів це норма.

Нормальні лікарні є тільки у великих, більш цивілізованих містечках. Маленькі селища, невеликі міста обходяться традиційною медициною.

Деякі цілителі стають носіями великої професії навіть без особливих знань. Вони просто перекуповують трави та зілля у більш освічених людей. Але ви розумієте, що така передача інформації веде докорінно до неправильного лікування. Адже вони починають лікувати, не звертаючи увагу на індивідуальні особливості організму, протипоказання до тих чи інших компонентів, не розглядають можливість появи алергічної реакції.

Як убезпечити себе в Африці від народного лікування?

Как в Африке лечат головную боль?

Часто до уваги не бралися причини головного болю. Адже насправді вона має багату етимологію – захворювання вегетосудинної системи, інтоксикація, порушення гормонального обміну, ризик розвитку тромбозу. В таких ситуаціях не грамотний підхід до лікування, швидше за все, ставав причиною смерті.

Що брати з собою:

 • «Цитрамон» (від спазмів у голові і болі);
 • «Аспірин»;
 • «Суммомед» — антибіотик широкого спектра дії;
 • «Ентеродез» — допоможе при отруєннях;
 • Стерильні шприци для ін’єкції лікарських розчинів;
 • «Регідрон» – відновлює водно-сольовий баланс при отруєнні, нормалізує водобменые процеси в організмі.
 • Намагайтеся не звертатися за традиційною медициною в Африці, в більшості випадків вона не тільки даремна, а й небезпечна.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *