Як зробити так, щоб голова не боліла?

Как сделать так, чтобы голова не болела?

Напади головного болю хоча б кілька разів у житті мучили будь-якої людини. Іноді її навіть симулюють дівчата, щоб уникнути подружнього боргу або показати своє невдоволення – це вже інша історія.

У головного болю є різні прояви – гостра, ниючий, різка, спазматична, що виявляється в скроневій області або лобової частки. Як же хочеться, щоб жінки не тільки вміли смачно готувати, але і ніколи не скаржилися на біль у голові.

Зміст

  • 1 У всіх домогосподарок голова болить або де шукати психосоматичну причину?
  • 2 Навчання час, потісі час – як не стати жертвою дум?
  • 3 Страх спричиняє головний біль
  • 4 Ненавиджу себе або ще одна причина для головних болів
  • 5 Цілі і дії не збігаються – голова розколюється
  • 6 Як перемогти всі психосоматичні передумови і забути про головний біль?

У всіх домогосподарок голова болить або де шукати психосоматичну причину?

Как сделать так, чтобы голова не болела?

Ні для кого не секрет, що більшість заміжніх жінок – домогосподарки. На їх плечах лежить стільки турбот: і смачно готувати, і добре виглядати і бути майстринею на всі руки – вмію абсолютно все. Це особливо дається молодим господаркам, які тільки почали звикати до тисячі і однієї хлопоте, вони не можуть похвалитися – вмію спритно перемикатися з рутини на відпочинок. Як результат відсутності навичок – головний біль.

Чому так відбувається? Справа в тому, що дуже часто ви ігноруєте необхідність у відпочинку, продовжуєте працювати на знос, накопичується перенапруження. Ви вже навіть не звертаєте уваги на хронічну втому та бажання поспати, де доведеться. І коли стан досягає свого піку, організм посилає вам потужний сигнал – головний біль, щоб ви зупинилися, і серйозно не постраждали.

Що робити? Натякніть чоловікові і домочадцям, що ви теж людина. Знайдіть хобі, спіть не менше 7-9 годин, робіть перерви. Виконуючи прості рекомендації, вже через кілька днів ви помітите, що голова не болить.

Навчання час, потісі час – як не стати жертвою дум?

Как сделать так, чтобы голова не болела?

Біль, що локалізується в області лобових часток, може сигналізувати про перенапруженні вашого мозку. Ви сильно занурені в роздуми, голова забита серйозними планами та ідеями, думаєте, як вирішити завдання і проблеми, що буде завтра, мало приділяєте час відпочинку.

Позбутися від перевантаження інформацією і як слідства головного болю, а також попередити її вам допоможе дві речі – блокнот і вміння абстрагуватися. Записуйте В блокнот думки, креативні ідеї, способи вирішення проблем, які вас мучать. А от навчитися добре, абстрагуватися – ціле мистецтво.

Щоб навчитися відокремлювати головне від неважливого, не страждати від неминучого, потрібно просто розставити пріоритети. Наприклад, що вам важливіше ваше здоров’я або прокручує в думках однієї і тієї ж проблеми разом з головним болем?

Страх спричиняє головний біль

Как сделать так, чтобы голова не болела?

Страх ставитися до категорії негативних емоцій, і може стати причиною головного болю. Кожна людина має навіть не один, а цілий набір речей, яких він боїться.

Страх створює внутрішню напругу, збуджує нервову систему, порушує нормальний ритм життя. Підвищена вироблення адреналіну, прискорене серцебиття погано відбиваються на кровообігу головного мозку, виникає приступ головного болю.

Це може бути банальний страх, наприклад, ви боїтеся, що ви готуєте не смачно або ніколи не знайдете другу половинку.

Що робити? Просто жити і насолоджуватися миттю. Все, що є у людини – це справжнє. Прийнявши свої страхи, заспокоївшись, ви помітите, що все куди простіше, а головне позбудетеся від психосоматичних головних болів.

Ненавиджу себе або ще одна причина для головних болів

Как сделать так, чтобы голова не болела?

У вас є комплекси, ви незадоволені всім. Наприклад, вас не влаштовує власна зовнішності або те, що ви думаєте – кажу занадто картаво.

Занижена самооцінка, постійні засудження створюють внутрішнє напруження, яке починає поступово «з’їдати» вас. Мозок просто не може залишатися осторонь, і намагається всіляко вам показати, що ви не тверезо оцінюєте свою особистість.

Що робити? Прийняти себе, всі свої злети і падіння. Ви така людина, якою ви є. Навіть ваша поява на світ говорить про унікальності, неповторності, що вже саме по собі чудово. Так чи варто вбивати себе психологічний, страждати від нападів головних болів. Придивіться, у вас є таланти.

Цілі і дії не збігаються – голова розколюється

Как сделать так, чтобы голова не болела?

У кожного є свої цілі, бажання і плани. Але часто соціальна життя, оточуючі люди змушують робити не те, що хочеться. Наприклад, ви хочете, щоб шуба красувалася у вашому гардеробі, а замість цього доводиться витрачатися на інші потреби. Вам мало спілкування, не вистачає кохання, але через зайнятість не можете виділити час на пошуки другої половинки.

Тіло, головний мозок посилає сигнал у вигляді головного болю про те, що ви відчуваєте сильні негативні емоції, переживаєте стрес із-за пригнічення бажань.

Що робити? Сміливо йти до своїх цілей. Хочете, щоб шуба красувалася на вас? Чому б і ні, пройдіться по магазинах, дізнайтеся орієнтовну вартість своєї мрії, порахуйте, скільки ви готові відкласти, напишіть детальний план. Боїтеся, що ніколи не знайдете любов? Потрібно, щоб ви могли сміливо сказати: «говорю з різними людьми» А якщо немає часу відвідайте сторінку знайомств.

Як перемогти всі психосоматичні передумови і забути про головний біль?

Как сделать так, чтобы голова не болела?

Щастя – головна зброя проти нападів головного болю. Дуже часто вона служить захисником, намагається повідомити вам про щось важливе, не намагайтеся ігнорувати її, прислухайтеся, можливо, все в житті йде не так?

По-перше, убийте негативне мислення. Ніколи не починайте свій день з поганих думок про роботу, неприємностей, фінансовому недоліку. Сьогодні новий день, а значить, нова можливість перебудувати своє життя, так навіщо витрачати зайвий час на жалю? Посміхніться, похваліть себе, розплануйте, як домогтися бажаного.

По-друге, проаналізуйте своє життя. Чи є у вас особисте життя? Чи ви задоволені нею? А роботою? Не хочете реалізувати себе? Візьміть ручку і просто вкажіть все те, чим ви незадоволені саме зараз. Візуалізація проблем розвантажить мозок, допоможе побачити реальні проблеми, джерело негативних емоції і головних болів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *